• 2018/2019

•

I  MIEJSCE  W  OGÓLNOPOLSKIM  KONKURSIE  EKOLOGICZNYM

Z największą przyjemnością pragniemy poinformować , iż klasa 5b naszej szkoły zajęła I MIEJSCE w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „Smok – Smog” zorganizowanym dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych przez Fundację Honor Pomagania Dzieciom.

Po otrzymaniu informacji o konkursie uczniowie klasy 5b, pod przewodnictwem Wychowawczyni wspólnie przeprowadzili  „burzę mózgów”, podczas której zgodnie powstał pomysł na pracę.

Dzieci podzieliły między siebie obowiązki , a takiego współziałania  i jedności w grupie – można pozazdrościć.  Jej rezultatem jest I nagroda w postaci dofinansowania do tygodniowego wyjazdu do Zakopanego dla calej klasy.

III MIEJSCE W POWIATOWYM  KONKRSIE  "UROKI REZERWATU ŚWIDER"

Uczennica klasy 3C Klaudia Kąkol zajęła III m miejsce w kategorii fotografia.

Serdecznie gratulujemy!

POTRÓJNY SUKCES W KONKURSIE "LAW IN ACTION'

Konarzewska_S.pdf

Biernacka_G(1).pdf

Witak_J.pdf

II MIEJSCE I SREBRNY MEDAL W KATEGORII "MŁODZIEŻ" 2019 W MISTRZOSTWACH POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT.

Wielkie brawa!!!

III MIEJSCE I MEDAL BRĄZOWY W MISTRZOSTWACH POWIATU  W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT W KATEGORII  " MŁODZIEŻ"(2019)

Szeremeta Julia klasa 3C

Skoczek Aleksandra klasa 3C

Matusik Klaudia klasa 3C

Gratulacje dla dziewcząt, rodziców oraz ich nauczyciela wychowania fizycznego Pani Anny Dębskiej

III MIEJSCE W POWIATOWYM KONKURSIE Z MATEMATYKI

Mateusz Ćmoch uczeń klasy 3A zajął III miejsce w Powiatowym Konkursie z Matematyki. Warto dodać, że także w zeszłym roku Mateusz stanął na podium tego samego konkursu.

Jesteśmy dumni i gratulujemy!

Gratulacje składamy również Rodzicom Uczniów i ich Nauczycielom!

FINAŁ KONKURSU MAZOWIECKIEGO KURATORA OŚWIATY Z JĘZYKA POLSKIEGO

Miło nam jest poinformować, że Adrian Witanowski, uczeń kl. 3c uzyskał tytuł finalisty Kuratoryjnego Konkursu z Języka Polskiego. Jako jedyny ze szkoły przeszedł trzy bardzo trudne etapy konkursu, podczas których wykazał się ponadprzeciętną wiedzą, często wykraczającą poza program nauczania.

Gratulacje składamy również Rodzicom Adriana.