• 10 XI Dzień Jeża

• 10 XI dzieci z klas pierwszych obchodziły Dzień Jeża. Była to świetna okazja, aby dowiedzieć się jaką rolę w środowisku pełnią te sympatyczne zwierzęta, co im zagraża i jak można je chronić. To też okazja, aby zaszczepić w najmłodszych uczniach ciekawość do poznawania otaczającego ich świata i uczyć wrażliwości. Dzieci m.in. uczyły się piosenki o jeżu i wykonywały prace plastyczne. Bo przecież jeż to ciekawy zwierz!

• 25 listopada - Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia

• Dzisiaj, 25 listopada, obchodzimy  Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia.Życzymy więc wszystkim Pluszowym Misiom, tym wesołym i beztroskim jak Kubuś Puchatek i tym rozsądnym, rozważnym niczym Miś Uszatek, aby przez następne pokolenia, mogły tulić do snu nasze pociechy. Bo czy jest coś ważniejszego w życiu od tego, by kochać i być kochanym?

• Konkurs plastyczny "Mikołaj w oczach dzieci"

• Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów klas 1-3 do świątecznego konkursu plastycznego "Mikołaj w oczach dzieci"

Wszystkie prace prosimy o składanie w specjalnie do tego celu przygotowanym pudełku w szkołe do 04.12.2020r. Szczegóły w regulaminie konkursu. Na zwycięzców czekają nagrody Jeszcze raz gorąco zachęcamy.

Organizatorki

• Film z "Dnia Papieskiego"

• Bardzo serdecznie zapraszamy na film z uroczystości Dnia Papieskiego, która odbyła się w naszej szkole 22 października ze specjalnym udziałam Golec uOrkistry!

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili sie do przygotowania tej pięknej uroczystości - uczniom, rodzicom, nauczycielom. Dziękujemy Panu Pawłowi i Piotrowi Golcom za ciepłe słowa skierowane do całej naszej szkolnej społeczności i liczymy, że nadal będą nas wspierać i kibicować w przygotowaniu  jeszcze wspanialszych imprez.

• Opłaty za przedszkole

• Szanowni Państwo, w zakładce Przedszkole -> Opłaty za przedszkole został umieszczony zaktualizowany plik z kwotami należnymi do zapłaty za przedszkole. Prosimy o terminowe wpłaty.

• Zakończenie projektu Otwarte Szkoły Otwocka

• Nasza szkoła wzięła udział w projekcie Otwarte Szkoły Otwocka. W zajęciach uczestniczyło 40 uczniów. Podnosili oni swoje umiejętności między innymi z biologii, chemii, fizyki, matematyki, geografii, grafiki komputerowej, programowania, języka angielskiego oraz z doradztwa zawodowego. 22 października zostały rozdane zaświadczenia kończące projekt OSO a uczestnicy - uczniowie z klasy 7b i 7as otrzymali pamiątkowe nagrody. Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy i dziękujemy !!!

• 22 X - Wspomnienie św Jana Pawła II

• 22 październik liturgiczne wspomnienie św Jana Pawła II - w naszej szkole tradycyjnie apel poświęcony Jego osobie w wykonaniu uczniów klasy 4a i 5a ze specjalnym udziałem Golec uOrkiestry, którzy skierowali do społeczności naszej szkoły kilka ciepłych słów. W tym roku z powodu pandemii uroczytość niestety bez udziału publiczności. Dziś fotorelacja a za kilka dni udostępnimy dla Państwa film.