• Nauczyciele 2023/2024

        1. Słupska Magdalena - Dyrektor Szkoły, wychowanie fizyczne
        2. Gorska Magdalena - Wicedyrektor - doradztwo zawodowe, informatyka, religia,
        3. Bany Beata - biologia, przyroda
        4. Bębas Renata - edukacja przedszkolna
        5. Biernat Małgorzata - świetlica, wdż
        6. Bieńkowska Alicja - muzyka
        7. Brożek Renata - matematyka
        8. Charczuk Anna - język niemiecki
        9. Chudek Agnieszka - edukacja przedszkolna
        10. Cywińska Joanna - bibliotekarz, świetlica
        11. Czerska Monika - historia,wos
        12. Dębska Anna - wychowanie fizyczne
        13. Drawska Mariola - logopeda
        14. Gawrońska Agnieszka - nauczyciel współorganizujący kształcenie,religia
        15. Gawrońska Oliwia - język angielski
        16. Guć Greta - świetlica
        17. Kamińska Edyta - edukacja wczesnoszkolna
        18. Korybut Olga - wychowanie fizyczne
        19. Kozłowska Martyna - fizyka
        20. Knyszewska Izabela - świetlica
        21. Kucharska Anna - język polski
        22. Łuniewska Małgorzata - chemia
        23. Łyżwa Paweł - wychowanie fizyczne
        24. Mamczak Aneta - edukacja przedszkolna
        25. Michałowska Julia - edukacja wczesnoszkolna
        26. Nicińska Wioleta - matematyka
        27. Nowak Zuzanna - edukacja przedszkolna
        28. Ostanek Andrzej - geografia, edb
        29. Rajczykowska Małgorzata - technika, plastyka
        30. ks.Rożnowski Kamil - religia
        31. Rudnicka Katarzyna - edukacja wczesnoszkolna, pedagog
        32. Siciarz Katarzyna - język angielski
        33. Smuniewska Jolanta -  język polski
        34. Staszczak Joanna - edukacja przedszkolna
        35. Strużyńska Anna - psycholog
        36. Sychowiec Dorota - edukacja wczesnoszkolna
        37. Szejba Marta - nauczyciel współorganizujący kształcenie
        38. Warchoł Aleksandra - edukacja wczesnoszkolna
        39. Więsik Agata - edukacja wczesnoszkolna
        40. Wilińska Beata - edukacja wczesnoszkolna
        41. Witak Katarzyna - edukacja przedszkolna
        42. Zatorska Anna - pedagog, nauczyciel współorganizujący kształcenie
        43. Żelazo Ewa - reedukator
    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ireny Sendlerowej
      • sekretariat tel.(22) 779 32 32
        sekretariat uczniowski tel. 605 834 956
        sekretariat Dyrektora Szkoły tel. 605 834 900
      • ul. Poniatowskiego 47/49
        05 - 400 Otwock

        NIP 5322071474
        REGON 367997990
        Poland
  • Galeria zdjęć

      brak danych
  • Facebook