• OPŁATY ZA PRZEDSZKOLE

     
    https://cloud6j.edupage.org/cloud?z%3AEKrqFwJr3Ca4CHh4Ve4LtZE7BffscKrc3%2BXzHAuGNs1yc6%2B2qbNs7fQ%2FzCpO4DTF

     


     

    OPŁATA ZA POBYT

    Rozliczanie godzin pobytu w przedszkolu na chwilę obecną pozostaje bez zmian
    (wpłaty na dotychczasowe konto).
     

    Opłata za pobyt dziecka w przedszkolu ( dotyczy dzieci w wieku 5 lat i młodsze) za każdą rozpoczętą godzinę w przedziale czasowym od godz. 7:00 do godz. 8:00 oraz od godz. 13:00 do godz. 17:00 wynosi 1zł.
    Płatności za pobyt należy dokonywać  przelewem na konto bankowe numer :
    60 8001 0005 2001 0001 4599 0005 w tytule wpisując imię i nazwisko dziecka, grupa, miesiąc.

    Poniżej znajduje się plik, w którym zamieszczone są tabelki z kwotami do uregulowania za pobyt dziecka w przedszkolu. Należy zwrócić uwagę na grupę dziecka i indywidualny numer, który został przekazany Państwu na początku roku szkolnego. Tabele z płatnościami są aktualizowane co najmniej raz w miesiącu i zawierają ewentualne nadpłaty i niedopłaty z poprzedniego rozliczenia. Proszę sugerować się tylko aktualną tabelą: 
     

    rozliczenie_POBYT_PR_MARZEC_stan_na_12.04.2024r..pdf
     

     Rozliczenie obejmuje płatności za pobyt za miesiąc marzec.
    W rozliczeniu zostały uwzględnione
    nadpłaty i niedopłaty z ubiegłych miesięcy. 

     

     

     

     

    OPŁATA ZA ŻYWIENIE

     

    Posiłki dla dzieci w oddziałach przedszkolnych ( śniadanie, obiad dwudaniowy, podwieczorek) są przygotowywane przez naszą szkolną kuchnię. Koszt posiłków za jeden dzień w roku szkolnym 2023/2024 wynosi 11,00zł.

    Od 1 kwietnia 2024r. proces zakupu, wydawania i rozliczania posiłków jest możliwy wyłącznie z wykorzystaniem systemu elektronicznego – aplikacja JEM W SZKOLE. Należy pamiętać, aby dokonywać zakupu posiłków z góry, przed 1. dniem każdego miesiąca. Za pomocą aplikacji JEM W SZKOLE dokonuje się zamówienia posiłków, opłaca się ich koszt, zgłasza nieobecność. Dodatkowo można zapoznać się z historią wpłat i zaplanowanym jadłospisem.

     

    • W przypadku nieobecności dziecka w przedszkolu w dniu, w którym ma wykupiony posiłek, rodzic ma możliwość zgłosić nieobecność dziecka jedynie za pomocą aplikacji JEM W SZKOLE, najpóźniej do godziny 9.00 tego samego dnia.
    • Aplikacja automatycznie naliczy nadpłatę na koncie dziecka o wartości posiłków za dni z prawidłowo zgłoszoną nieobecnością.
    • Nadpłata za zgłoszone nieobecności pomniejsza należność za posiłki w kolejnym zamówieniu, wykonanym poprzez aplikację JEM W SZKOLE.
    • Niezgłoszona nieobecność nie stanowi podstawy do zwrotu kosztów za niewykorzystane posiłki.
    • Dzięki operatorowi szybkich płatności Tpay zamówienia i opłaty mogą być wykonywane 24 h na dobę 7 dni w tygodni i w czasie rzeczywistym informacje trafiają do Intendenta. Realizacja płatności obciążona jest prowizją 2% od realizowanej płatności np. przy kwocie 100 zł jest to 2 zł prowizji.

     

    Pierwsze logowanie

    Osoby które nie mają dostępu do konta proszone są o przesłanie danych potrzebnych do utworzenia konta ( imię i nazwisko rodzica, imię i nazwisko dziecka, grupa dziecka oraz adres email) drogą mailową na adres: 
    sp2@owiata-otwock.pl .

    1. Na podany przez rodzica adres email przesłana zostaje wiadomość z danymi do pierwszego logowania w systemie tzn. login oraz tymczasowe hasło.
     Loginem do Państwa konta nie jest adres email tylko fraza, która została przesłana w wiadomości startowej (np. rodzic11589).
    2. Wiadomość startowa, może trafić do sekcji SPAM w skrzynce email. Prosimy wówczas o zaznaczenie opcji: to nie jest SPAM (by nie mieć problemów z późniejszą komunikacją.)
    3. Proszę zachować na poczcie email wiadomość startową od JEM W SZKOLE , by zawsze móc ją odnaleźć.
    4. Z aplikacji można korzystać za pomocą przeglądarki internetowej na smartphone, tablecie lub komputerze z dostępem do Internetu pod adresem app.jemwszkole.pl. Korzystając ze smartphonów zdecydowanie wygodniej obsługuje się aplikację trzymając telefon w pozycji poziomej.
    5. Podczas pierwszego logowania do systemu należy podać hasło tymczasowe, a następnie nadać nowe hasło do swojego konta w systemie.

    Zachęcamy do zapoznania się z krótkimi video-instrukcjami w dziale “INSTRUKCJE”, by usprawnić korzystanie z aplikacji Jemwszkole.pl.

    W przypadku problemów technicznych z obsługą aplikacji JEM W SZKOLE należy skontaktować się z sekretariatem szkoły pod numerem: 605-834-956 lub email: sp2@oswiata-otwock.pl

    Uprawnieni do korzystania z programu R3+ od dnia 1 października 2019 roku wpłacają kwotę o wartości 50% stawki żywieniowej i podają numer i datę ważności karty (podstawa prawna: Uchwała nr XVI/156/19 Rady Miasta Otwocka z dnia 13 sierpnia 2019 roku).

    WAŻNE!!!   
    Warunkiem naliczenia powyższej ulgi jest wcześniejsze okazanie aktualnej karty R3+ w sekretariacie szkolnym.

     

     

    deklaracja_przedszkole_2023-2024_i_zasady_wnoszenia_oplat.doc

     

     

  • Kontakty

   • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ireny Sendlerowej
   • sekretariat tel.(22) 779 32 32
    sekretariat uczniowski tel. 605 834 956
    sekretariat Dyrektora Szkoły tel. 605 834 900
   • ul. Poniatowskiego 47/49
    05 - 400 Otwock

    NIP 5322071474
    REGON 367997990
    Poland
 • Galeria zdjęć

   brak danych
 • Facebook