• Grupa "Marynarze"

Wychowawcy:  Renata Bębas, Agata Witos

Otwórz zdjęcie

Grupa "Marynarze" to bardzo aktywne 5-6 latki, zarówno podczas zabaw jak i nauki. W naszej grupie nie ma czasu na nudę. Jesteśmy przyjaźni, opiekuńczy i koleżeńscy. Dużo się śmiejemy, jesteśmy otwarci na nowe sytuacje i wydarzenia. W przedszkolu miło spędzamy czas na zajęciach, w czasie zabawy w sali czy na świeżym powietrzu. Uczęszczamy na język angielski, warsztaty z akompaniamentem, taniec, religię. Uwielbiamy różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe.Każdy dzień w przedszkolu to dla nas nowe wyzwania i doświadczenia, którym staramy się sprostać jak najlepiej potrafimy. Uczymy się zasad zgodnego współżycia w grupie i wspierania się nawzajem. Ten rok wspólnej zabawy i nauki jest dla nas szczególnie ważny, gdyż dla wielu będzie to czas przygotowania się do przyszłej roli ucznia.