• 26 sierpnia 2019 r.- egzaminy poprawkowe

Komisja w składzie: Bogusława Zawadka, Elżbieta Łysik

z języka angielskiego dla uczniów klasy 8as godz 10:30

Komisja w składzie: Jolanta Smuniewska, Katarzyna Siciarz

ocena przygotowania do podjęcia nauki w szkole w klasie drugiej

Komisja w składzie: Dorota Sychowiec, Katarzyna Kwas

Bezpieczne wakacje

Pamiętając o bezpieczeństwie podczas wakacjiyjny MEN przygotowało „Poradnik bezpiecznego wypoczynku”.

Publikacja jest dostępna na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji Narodowej. Zachęcamy rodziców, nauczycieli i dyrektorów szkół do zapoznania się z poradnikiem.

Warto pamiętać o tym, że wysyłając dziecko na zorganizowany wyjazd letni, należy sprawdzić wiarygodność organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku. Na stronie wypoczynek.men.gov.pl znajdują się wszystkie legalnie organizowane w kraju i za granicą obozy, kolonie, półkolonie i inne formy zorganizowanego wypoczynku. Można też na niej znaleźć więcej informacji o bezpieczeństwie dziecka na wakacjach.