• Sprzątanie Świata 2019

• W nawiązaniu do międzynarodowej akcji Sprzątanie Świata 2019, zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w XIII edycji ogólnopolskiego konkursu, pod hasłem:

ODDAJ UŻYWANY TELEFON KOMÓRKOWY - POMAGAJĄC INNYM POMAGASZ SWOJEJ SZKOLE

Na czym polega konkurs?

Konkurs polega na zebraniu przez szkołę lub przedszkole wśród uczniów i dzieci starszych, używanych, niepotrzebnych telefonów komórkowych bez baterii w zamian za atrakcyjne nagrody i kupony pieniężne. Telefony po ewentualnej naprawie i usunięciu wszelkich danych mogą trafić do krajów rozwijających się w Afryce i Azji gdzie będą mogły jeszcze przez lata służyć innym dzieciom a niesprawne zostaną przekazane do recyklingu.

Jakie korzyści ma z tego szkoła i przedszkole?

Ogranizatorzy przygotowali trzy rodzaje nagród:

Każda szkoła i przedszkole za każdy kg zebranych telefonów otrzyma 5 zł w postaci kuponów pieniężnych Sodexo.

Szkoły i przedszkola za najlepsze przeliczniki (relacje) ilości zebranych kg telefonów do ilości uczniów w szkole otrzymają nowoczesne, cyfrowe aparaty fotograficzne.

Zwycięzca konkursu otrzyma atrakcyjną nagrodę główną w kwocie 2.000 zł do wyboru spośród nagród przewidzianych w regulaminie konkursu (np. skuter, rower, tablet, ekspres do kawy, sprzęt sportowy, sprzęt RTV, kamera sportowa, monitor, drukarka, gry, zapas papieru do ksero lub równowartość w kuponach Sodexo itp.) do wyboru przez szkołę i przedszkole.

Organizatorem konkursu jest: EKOPHONE Leszek Kotyza, ul. Węgielnik 2, Zaborze 32-600 NIP PL 628-108-06-88, REGON 122922239