27 lutego 2026 r. klasy trzecie wybrały się do Teatru Baj na spektakl inspirowany książką "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" autorstwa Justyny Bednarek. To pełna humoru i wyobraźni opowieść o niesparowanych skarpetkach, które zamiast spędzać czas w koszu na brudną bieliznę, wyruszają w świat, aby przeżyć niezwykłe przygody.
Spektakl dostarczył nam wielu powodów do śmiechu, ale też przypomniał, że warto mieć odwagę marzyć i podążać własną drogą. To była wspaniała, pełna emocji i dobrej zabawy teatralna przygoda.