• ŻEGLARZE

GRUPA ,,ŻEGLARZE":

Wychowawcy: Adriana Pietruszczak, Beata Wilińska

Żeglarze to grupa roześmianych, empatycznych, ciekawych świata i bardzo aktywnych przedszkolaków. Chętnie uczęszczamy do przedszkola jesteśmy otwarci, ciekawi świata, pogodni i aktywni. Bardzo lubimy różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe. Chętnie uczymy się zasad współżycia w grupie, pomagamy sobie nawzajem. Staramy się być samodzielni i koleżeńscy. Poznajemy litery, dużo liczymy, malujemy, wyklejamy, eksperymentujemy zdobywamy nowe wiadomości i umiejętności. Chętnie śpiewamy i tańczymy a gdy jesteśmy zmęczeni wypoczywamy przy naszych ulubionych bajkach. Lubimy chodzić do przedszkola, czujemy się tu dobrze i bezpiecznie a każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami dodatkowymi oraz spacerami i aktywnością na świeżym powietrzu, dzięki czemu jesteśmy zawsze uśmiechnięci.