• Koła zainteresowań

    • KOŁA ZAINTERESOWAŃ W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

       

      Prowadzący

       

      Nazwa koła

      Dzień tygodnia

      Godzina lekcyjna

      Miejsce

      Warchoł Aleksandra

      „Lego bez tajemnic”

      Czwartek

      8

      13

      Lejza Krzysztof

      Klub młodego podróżnika

      wtorek

      6

      17

      Cywińska Joanna

      Koło czytelnicze

       

       

      biblioteka

      Czerska Monika

      Koło historyczne " Podróże w czasie"

      poniedziałek 

       

      7

      23

      Chynowska-Skraboń Katarzyna

      Koło języka francuskiego

      Wtorek

      7

      17

      Gorska Magdalena

      Centrum zawrotnej kariery zawodowej „CZKZ”

      środa 

       7

      21

      Florczak Iwona

      Koło mediatora ”SARA”

       

       

       

      Kamińska Edyta

      Kodowanie na dywanie

      poniedziałek

      1

      7

      Kwas Katarzyna

      Zabawy rozwijające logiczne myślenie, szachy dla  klas 1 -2

      środa 

      8

      14

      Maj Grażyna

      Koło fizyczno-biologiczne

      „ Z prądem i pod prąd”

      czwartek

      7

      19

      Nicińska Wioleta

      Koło matematyczne

      „ Policz się ze mną”

      wtorek

      8

      24

      Rajczykowska Małgorzata

      Koło plastyczne

      Tworzę przez cały rok"

      czwartek

      7

      25

      Siciarz Katarzyna

      Koło języka angielskiego

      ” Speaking is easy”

      piątek 

      7

      21

      Łyżwa Paweł

      Dębska Anna

      SKS -Tchouball

      sobota

      13:00 --15:00

      hala SP4

       

      Strużyńska Anna

      Koło wolontariatu

      „W Kręgu Dobrych Serc”

       

       

      Gabinet psychologa

      Sychowiec Dorota

      Małe laboratorium

      czwartek

      6

      8

      Więsik Agata

      Zabawy i gry edukacyjne

      wtorek

      5

      świetlica

      Rudnicka Katarzyna

       

      Koło plastyczno - techniczne

      wtorek

      1

      16

      Suliga Łukasz

      SKS piłka nożna

      wtorek

      1

      boisko/duża sala

      Drach Bartłomiej

      Koło polonistyczne

      piątek 

      8

      12

      Paulina Frelek - Marton

      Koło języka rosyjskiego

      środa co 2 tygodnie

      1

      24

      Żelazo Ewa

      „Kolorem w stres. Kolorowanie jest trendy”

      wtorek

      7

      Gabinet psychologa

      Alicja Bieńkowska Koło recytatorskie poniedziałek  7  

                  

       

    • brak danych
    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ireny Sendlerowej
      • sp2@oswiata-otwock.pl
      • sekretariat tel.(22) 779 32 32 sekretariat uczniowski tel. 605 834 956 sekretariat Dyrektora Szkoły tel. 605 834 900
      • ul. Poniatowskiego 47/49 05 - 400 Otwock NIP 5322071474 REGON 367997990
  • Galeria zdjęć

      brak danych
  • Facebook