• Klasa 5b na pokazie "Mikołaj Kopernik-Chłopak, który sięgnął gwiazd"

• 4 października klasa 5b była w Bibliotece Powiatowej w Otwocku na pokazie "Mikołaj Kopernik-Chłopak, który sięgnął gwiazd". Obejrzeli wystawę fotograficzną, która przedstawiała sylwetkę uczonego, następnie udali się do kopuły 360° zobaczyć przelekcje filmową

• Mistrzostwa Powiatu Otwockiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych

• 4 października na terenie Ogniska Wychowawczego "Świder" im. Kazimiera Lisieckiego "Dziadka" rozegrano Mistrzostwa Powiatu Otwockiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych. W rywalizacji wzięły udział wszystkie szkoły z Powiatu Otwockiego. Najlepszy z naszej szkoły był Jakub Babik który zdobył 5 miejsce w biegu na 1000m. W pierwszej dziesiątce znalazł się także Miłosz Olszewski który zdobył 8 miejsce w biegu na 1000m. Najlepszą wśród dziewcząt była Pola Binkiewicz zdobywając 11 miejsce w biegu na 800m. Gratulujemy.

• 4a i 4b w Teatrze Capitol

• Klasy czwarte,  4 października pojechały na  przedstawienie "Pinokio" w Tearze Capitol w Warszawie.

Po przedstawieniu uczniowie spotkali się z Pinokiem i zrobili pamiątkowe.

• Wyjazd do Teatru Muzycznego

• 2 października klasy 5as i 5b udały się do Mazowieckiego Teatru Muzycznego im. Jana Kiepury w Warszawie na przepiękne przedstawienie pt. "Mała Syrenka". Po spektaklu czekała na nich niespodzianka spotkanie z artystami krabem i muszlą. Udział w przedstawieniu dzięki projektowi #Kulturalnaszkołanamazowszu2023

• Światowy Dzień Zwierząt

• 04.10.2023r. Alpaki odwiedziły Przedszkolaki.

Na spotkanie z dziećmi przyjechały Marcepanek i Karmelek z Ale Alpaka Paulina Sokół.

Dzieci mogły zwierzęta nakarmić, pogłaskać, wyczesać i wysłuchać od ich opiekunki informacji na temat  zwyczajów i pielęgnacji wszystkich Alpak. To było bardzo miłe przedpołudnie w tak milusim towarzystwie.

Więcej zdjęć w fotokronice.

• Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania.

• 29 września to Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania, w naszej szkole został on uczczony właśnie głośnym czytaniem. Zaczęliśmy od wspólnego spotkania na sali baletowej, gdzie czytali uczniowie, nauczyciele, czytała Pani Dyrektor. Później czytaliśmy na wszystkich lekcjach, w klasach i na boisku. Na przerwach czekała na wszystkich słodka Kawiarenka Czytelnicza. Dziękujemy Pani Annie Kucharskiej i Pani Jolancie Smuniewskiej za zorganizowanie tego niezwykłego dnia.

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania nie odbył się bez przedszkolaków. Dzieci bardzo uważnie słuchały oraz brały czynny udział w bajkach i wierszach czytanych przez uczniów i nauczycieli ze szkoły.

Bardzo dziękujemy za zaproszenie.

• Dzień Chłopaka przedszkolaka

• 29 września obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Był to wyjątkowy dzień dla każdego chłopca w naszym przedszkolu. Jak zawsze chodziło o to, aby w tym dniu okazać wszystkim chłopcom, mniejszym i większym swoją sympatię oraz złożyć serdeczne życzenia. Z tej okazji nie zabrakło dobrej zabawy i niespodzianek przygotowanych przez dziewczynki i panie nauczycielki, a rodzice zadbali o małe upominki.

• Dzień Chłopaka

• 29 września wszystkie klasy w naszej szkole świętowały Dzień Chłopaka! Był czerwony dywan, muzyka, pizza, ozdabianie kubków, balony od naszych dziewczynek. Oczywiście nieodzownie każdy chłopiec otrzymał drobny upominek. Okulary słoneczne królowały, a kto był w nie ubrany, ten oczywiście nie był pytany !!! Dzięki zaangażowaniu rodziców, uczniów i nauczycieli był to bardzo udany dzień.